Jdi na obsah Jdi na menu

FireTeam - závody ve Vacenovicích 7. 9. 2013

8. 9. 2013

V sobotu 7. září se konaly poslední závody zařazené do Grand Prix Hodonín spojené s vyhlášením výsledků za celý ročník. Závody se konaly ve Vacenovicích v hasičském areálu.
Na závody přijelo 15 družstev mužů a 10 družstev žen z okresů Hodonín, Břeclav a Uh. Hradiště.
Startovali jsme jako 13. družstvo. Náš start se opakoval, protože selhala technika a nesepla časomíra. Základna byla rychlá a proběhla hladce. Travnatá trať už byla mokrá a kluzká a pravý proudař u čáry nástřiku uklouzl. Naštěstí zachoval chladnou hlavu a terč trefil i z nepohodlné pozice. Výsledný čas jsme měli 22,97 na pravém proudu, na levém 19,78. Výsledný čas stačil na 9. místo a na závodech jsme získali 2 body do bodování GP.
Celkem jsme se v letošní sezoně zúčastnili 4 bodovaných závodů GP a získali jsme 5 bodů.
Po vyhlášení výsledků vacenovické soutěže proběhlo vyhlášení celkových výsledků Grand Prix Hodonín za letošní rok. Všichni účastníci, kteří bodovali v GP obdrželi pamětní plaketu.
5 bodů v GP Hodonín je dosud nejlepší výsledek pro blatnické hasiče.

Strojník: Petr Buzík
Spoj: Laďa Zdenek
Koš: Mates Hruška
Hadice B: David Zajíček